Schedule & Results (Central York Girls Hockey Association)
PROUD
MEMBER
OWHA Website
Team Finder
Safe Sport
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Menu
Home
About Us
Mission & Vision
Executive & Staff
Annual General Meeting
Financial Assistance
Scholarships and Awards
Contact Us
Forms and Policies
Rep Info
Coaches 2024-2025
Coaches 2023-2024
Rep Tryouts 2024
Panthers High Performance
Panthers At Home
Panthers Skills Series
House League Info
HL Playoffs, Champ Day, Queen of the House
2023-2024 House League Schedules
U7 (Panther Cubs)
U9 House League
U11 House League
U13 House League
U15 House League
U18 House League
House League Skill Development Program
U9 - U18 House League Information
Panther Cub Program Information
Mentorship Coaching Program for U7 Cubs
DS Program
Equipment for Play
House League Volunteers
Women's League Info
Registration
League Rules
Season Structure
Open Division
Over 35 Division
Tournaments
Panther Pride House League Tournament
International Silver Stick
Registration
Panther Hockey Training Camp 2024
House League Skills Program Registration
Financial Assistance
Calendar
Schedule & Results
Organization Calendar
Resources
Panther Camp/First Shift Staff
Team Staff Requirements
Coach Resources
Manager Resources
Trainer Resources
TimeKeeper Resources
COVID RESOURCES
Divisions
Panther High Performance (PHP)
Representative (Rep)
Development Stream (DS)
House League
Women's League
Panther High Performance (PHP)
Panther High Performance
Visit Site
Junior Panthers
U18 AA
U15 AA
U13 AA
×
Representative (Rep)
U9 Rep
U9 A
U11 Rep
U11 AA
U11 A
U11 BB
U13 Rep
U13 A
U13 BB
U13 B
U15 Rep
U15 A
U15 BB
U18 Rep
U18 A Red
U18 A Blue
U18 BB
U18 B
×
Development Stream (DS)
Development Stream (DS)
Visit Site
U11 DS
U13 DS
U15 DS
U18 DS
×
House League
House League
U7 (Cubs)
U9 HL
U11 HL
U13 HL
U15 HL
U18 HL
×
Women's League
Womens' League
Senior Over 35
Senior Open
×
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
991 Games
All Scheduled Games
991 Games
Unreported Games
101 Games
×
Filter By Opponent
All Opponents
645 games
All Opponents
645 games
Barrie Sharks
80 games
Belleville Bearcats
7 games
Bluewater Hawks
3 games
Brampton Canadettes
22 games
Burlington Barracudas
2 games
Caledon Coyotes
8 games
Cambridge Roadrunners
2 games
Clarington Flames
20 games
Collingwood Lightning
10 games
Durham West Lightning
16 games
Etobicoke Dolphins
19 games
Georgina Golden Hawks
24 games
Gloucester Cumberland Stars
1 game
Kingston Ice Wolves
7 games
Leaside Wildcats
52 games
Lindsay Lynx
9 games
London Devilettes
2 games
Markham Stouffville Stars
65 games
Mississauga Hurricanes
19 games
Napanee Crunch
2 games
Nepean Wildcats
2 games
New Tecumseth Ice Cats
15 games
New Tecumseth Royals
3 games
North Bay Jr Lakers
32 games
North Durham Blades
10 games
North Halton Twisters
1 game
North Simcoe Capitals
33 games
North York Storm
34 games
Oakville Hornets
11 games
OHA Juniors
1 game
Orangeville Tigers
17 games
Orillia Hawks
15 games
Ottawa 67s
1 game
Ottawa Lady Sens
2 games
Peterborough Ice Kats
12 games
Ridley Tigers
1 game
Sault Ste. Marie Greyhounds
1 game
Scarborough Sharks
7 games
Southwest Wildcats
1 game
Stoney Creek Sabres
4 games
Sudbury Lady Wolves
28 games
Toronto Aeros
6 games
Waterloo Ravens
4 games
Whitby Wolves
33 games
Windsor Wildcats
1 game
×
Filter By Venue
All Venues
991 games
All Venues
991 games
Home Venues
ACC1 - Ford
9 games
ACC2 - Lincoln
17 games
AFLC
29 games
Bob Fallis Sports Centre
14 games
Bond Lake Arena
1 game
Bradford Leisure - Blue
12 games
Bradford Leisure - Green
22 games
East Gwillimbury Sports Complex
1 game
Georgina Ice Palace
48 games
Magna - Honda
49 games
Magna - Pfaff
144 games
Magna - Scotiabank
38 games
Ray Twinney - Pad1
1 game
Ray Twinney - Pad2
114 games
SAC - LaBrier Family Arena
5 games
SARC - Pfaff
140 games
SARC - Toyota
44 games
Tom Graham - East
1 game
Away Venues
Ajax Community Centre
5 games
Alder Community Centre
2 games
Allendale Recreation Centre
5 games
Angela James Arena
1 game
Angus Glen Community Centre
12 games
Benson Centre
1 game
Brian Orser Arena
1 game
Caledon East Community Complex
3 games
Cambrian Arena
2 games
Canlan Scarborough
5 games
Canlan York University
15 games
Carnegie Centennial Arena
1 game
Centennial Arena
1 game
Centennial Recreation Centre
2 games
Central Park Arena
5 games
Century Gardens
11 games
Chelmsford Arena
2 games
Chestnut Hill - Delaney & O’Brien Arena
4 games
Chic Murray Arena
3 games
Commander Park Arena
1 game
Courtice South Arena
1 game
Darlington Sports Centre
2 games
Don Mills Civitan Arena
1 game
Don Montgomery Arena
1 game
Duncan Memorial
1 game
East Bayfield Community Centre
22 games
Ford Performance Centre
8 games
Forest Glade Arena
1 game
Galt Arena Gardens
1 game
Garnet B. Rickard Recreation Complex
4 games
Gateway Ice Centre
2 games
Gemini Sportsplex
1 game
Gerry McCrory Countryside Sports Complex
3 games
Greenbriar Recreation Centre
1 game
Habitant Arena
1 game
Healthy Planet Arena
6 games
Humphrey Arena
2 games
Iceland Arena
3 games
Innisfil Recreation Centre
8 games
Invista Centre
3 games
Iroquois Park Sports Centre
7 games
Jim Archdekin Recreation Centre
1 game
Joshua's Creek Arenas
2 games
Kanata Recreation Complex
1 game
Leaside Memorial
8 games
Lindsay Recreation Complex
4 games
London Sports Park
1 game
Mainway Recreation Centre
1 game
Malvern Arena
2 games
MASK (Mnjikaning Sports Complex)
4 games
Mayfield Arena
1 game
McKinney Centre
6 games
Mississauga Valley Community Centre
1 game
Mount Joy Community Centre
1 game
Nepean Sportsplex
1 game
New Tecumseth Recreation Centre
6 games
Newcastle Arena
1 game
North Bay Memorial Gardens
7 games
North Simcoe Sports and Recreation Centre
12 games
Oakwood Arena
1 game
Paramount Fine Foods Centre
1 game
Penetang Arena
2 games
Pete Palangio Arena
2 games
Powassan Sportsplex
3 games
Quinte Sports and Wellness Centre
2 games
Richcraft Sensplex
1 game
RIM Park Arena
2 games
River Oaks Community Centre
1 game
Sadlon Arena
6 games
Scarborough Village Recreation Centre
1 game
Scotiabank Pond
4 games
South Courtice Arena
2 games
South River - Machar Community Centre
3 games
SSJ Arena
1 game
Stouffville Arena
3 games
Stouffville Clippers
15 games
Strathcona Paper Centre
1 game
Sudbury Community Arena
2 games
Ted Reeve Community Arena Bubble
2 games
Toe Blake Memorial Arena
2 games
Tony Rose Memorial Sports Centre
5 games
Tottenham Community Centre
1 game
Trafalgar Park Community Centre
2 games
Trisan Centre
2 games
Uxbridge Arena
4 games
Vaughan Sports Village
3 games
Vipond Memorial Arena
3 games
West Orillia Sports Complex
4 games
×
View Cancellations
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2022-2023
2021-2022
2020-2021
×
Apr 2023
1 game
Aug 2023
3 games
Sep 2023
17 tournaments
78 games
Oct 2023
8 tournaments
143 games
Nov 2023
36 tournaments
157 games
Dec 2023
7 tournaments
145 games
Jan 2024
18 tournaments
147 games
Feb 2024
21 tournaments
164 games
Mar 2024
13 tournaments
140 games
Apr 2024
12 tournaments
13 games
9 others
March 2024
Game Details
Venue Info
Fri 01
5:45 PM
Home Playoff Game
REP • U11 BB
vs Markham Stouffville Stars
Magna - Honda
4-0
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:45 PM
Home Playoff Game
REP • U13 BB
vs Orangeville Tigers
Magna - Honda
3-2
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:45 PM
Home Playoff Game
REP • U13 B
vs Barrie Sharks
Magna - Honda
1-1
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:15 PM
Away Playoff Game
PHP • U18 AA
@ Markham Stouffville Stars
Stouffville Clippers
2-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:00 AM
Home Playoff Game
REP • U11 BB
vs Lindsay Lynx
SAC - LaBrier Family Arena
4-3
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
10:10 AM
Away Playoff Game
REP • U13 A
@ Leaside Wildcats
Scotiabank Pond
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18 B
@ North Bay Jr Lakers
SSJ Arena
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:55 PM
Away Playoff Game
REP • U18 A Red
@ North Simcoe Capitals
Penetang Arena
0-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18 BB
@ North Bay Jr Lakers
North Bay Memorial Gardens
1-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:45 PM
Away Playoff Game
REP • U11 A
@ Markham Stouffville Stars
Stouffville Clippers
0-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:30 PM
Away Playoff Game
REP • U15 A
@ Barrie Sharks
East Bayfield Community Centre
2-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:00 PM
Home Playoff Game
PHP • U13 AA
vs Barrie Sharks
Bob Fallis Sports Centre
4-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:30 PM
Away Game
PHP • Junior Panthers
@ Toronto Aeros
Vaughan Sports Village
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
9:00 AM
Away Exhibition
REP • U9 A
@ Brampton Canadettes
Century Gardens
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
9:00 AM
Away Playoff Game
REP • U18 BB
@ North Bay Jr Lakers
North Bay Memorial Gardens
0-5
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:30 AM
Home Playoff Game
PHP • U18 AA
vs Sudbury Lady Wolves
Magna - Scotiabank
3-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18 B
@ Collingwood Lightning
Central Park Arena
3-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:00 PM
Away Playoff Game
REP • U11 AA
@ Kingston Ice Wolves
Invista Centre
3-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:15 PM
Local Playoff Game
Over 35
McSisters
@ Stingers
Ray Twinney - Pad2
0-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:15 PM
Cancelled
Home Playoff Game
REP • U13 A
vs Etobicoke Dolphins
Bradford Leisure - Green
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:15 PM
Local Playoff Game
Over 35
GeriHatricks
@ Red Bulls
Ray Twinney - Pad2
1-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Away Playoff Game
REP • U15 BB
@ Orangeville Tigers
Tony Rose Memorial Sports Centre
4-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13 BB
@ Oakville Hornets
Trafalgar Park Community Centre
1-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:15 PM
Home Exhibition
REP • U11 A
vs Peterborough Ice Kats
Bradford Leisure - Green
7-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:15 PM
Local Playoff Game
Over 35
Get Kracken
@ Mid Ice Crisis
Ray Twinney - Pad2
4-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:55 PM
Away Playoff Game
REP • U15 A
@ North Simcoe Capitals
North Simcoe Sports and Recreation Centre
1-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:15 PM
Local Playoff Game
Open
Hat Chicks
@ No reGretzkys
Ray Twinney - Pad2
0-5
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:15 PM
Local Playoff Game
Open
Open White
@ Team 7
Ray Twinney - Pad2
1-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:15 PM
Local Playoff Game
Open
Mighty Blues
@ Silver Bullets
Ray Twinney - Pad2
3-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:00 PM
Home Exhibition
DS • U13 DS
vs Barrie Sharks
AFLC
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:00 PM
Home Playoff Game
REP • U18 A Red
vs Markham Stouffville Stars
SARC - Toyota
3-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
8:30 PM
Home Playoff Game
REP • U18 A Blue
vs Barrie Sharks
SARC - Toyota
0-1
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:00 PM
Away Playoff Game
REP • U15 A
@ Markham Stouffville Stars
Stouffville Arena
2-1
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:45 PM
Away Playoff Game
PHP • U18 AA
@ North York Storm
Canlan York University
0-1
L
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:30 PM
Away Playoff Game
REP • U11 BB
@ Lindsay Lynx
Lindsay Recreation Complex
1-0
W
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:00 PM
Home Playoff Game
PHP • U13 AA
vs Markham Stouffville Stars
ACC1 - Ford
2-0
L
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Away Exhibition
DS • U18 DS
@ Brampton Canadettes
Greenbriar Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Tue 05
9:00 PM
Home Playoff Game
PHP • U18 AA
vs Toronto Aeros
SARC - Pfaff
4-1
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
6:30 PM
Away Playoff Game
REP • U15 BB
@ Leaside Wildcats
Leaside Memorial
5-1
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Home Playoff Game
REP • U15 A
vs Leaside Wildcats
Bradford Leisure - Blue
2-1
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:15 PM
Away Playoff Game
REP • U18 A Blue
@ Markham Stouffville Stars
Stouffville Clippers
0-4
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
9:00 PM
Home Playoff Game
REP • U18 BB
vs Barrie Sharks
SARC - Pfaff
1-4
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:45 PM
Home Playoff Game
REP • U13 A
vs Etobicoke Dolphins
ACC2 - Lincoln
0-1
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:45 PM
Home Playoff Game
REP • U15 BB
vs Leaside Wildcats
ACC2 - Lincoln
2-2
Game Details
Venue Info
Thu 07
9:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18 A Blue
@ Barrie Sharks
East Bayfield Community Centre
1-1
Game Details
Venue Info
Fri 08
5:45 PM
Home Playoff Game
REP • U11 BB
vs North Durham Blades
Magna - Honda
1-1
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:15 PM
Away Playoff Game
REP • U11 AA
@ Barrie Sharks
Innisfil Recreation Centre
2-0
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:00 PM
Away Playoff Game
REP • U15 BB
@ Orillia Hawks
Brian Orser Arena
2-1
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:45 PM
Home Playoff Game
REP • U13 BB
vs Mississauga Hurricanes
Magna - Honda
Game Details
Venue Info
Fri 08
8:00 PM
Away Playoff Game
PHP • U18 AA
@ Sudbury Lady Wolves
Gerry McCrory Countryside Sports Complex
0-2
L
Game Details
Venue Info
Fri 08
8:45 PM
Home Exhibition
DS • U15 DS
vs Whitby Wolves
Magna - Honda
Game Details
Venue Info
Sat 09
10:15 AM
Local Playoff Game
U11
White
@ Black
1140
Magna - Pfaff
4-1
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:15 AM
Local Playoff Game
U11
Green
@ Red
1141
Magna - Pfaff
2-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:10 PM
Away Playoff Game
REP • U11 A
@ North Simcoe Capitals
North Simcoe Sports and Recreation Centre
4-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:15 PM
Local Exhibition
U13
Yellow
@ Sky Blue
Magna - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18 A Red
@ Sudbury Lady Wolves
Centennial Arena
2-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:00 PM
Away Playoff Game
PHP • U13 AA
@ Sudbury Lady Wolves
Humphrey Arena
3-3
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:45 PM
Home Playoff Game
REP • U11 AA
vs Kingston Ice Wolves
SARC - Pfaff
1-4
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:15 PM
Local Exhibition
U15
Teal
@ Red
1540
Magna - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:30 PM
Away Playoff Game
PHP • U15 AA
@ Caledon Coyotes
Caledon East Community Complex
5-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:30 PM
Local Game
U9
Red
@ Georgina
Georgina Ice Palace
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:45 PM
Home Playoff Game
REP • U18 B
vs Collingwood Lightning
SARC - Pfaff
0-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:15 PM
Local Exhibition
U15
White
@ Black
1541
Magna - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:30 PM
Local Playoff Game
U11
Yellow
@ Georgina
Georgina Ice Palace
7-1
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:00 PM
Away Game
PHP • Junior Panthers
@ Burlington Barracudas
Mainway Recreation Centre
3-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:15 PM
Local Exhibition
U15
Sky Blue
@ Yellow
1542
Magna - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:30 PM
Local Exhibition
U13
Black
@ Georgina
Georgina Ice Palace
Game Details
Venue Info
Sat 09
5:15 PM
Home Playoff Game
REP • U13 A
vs Leaside Wildcats
Magna - Pfaff
1-4
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:15 PM
Home Playoff Game
REP • U18 A Blue
vs Markham Stouffville Stars
Magna - Pfaff
1-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
7:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13 B
@ Georgina Golden Hawks
Georgina Ice Palace
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:00 AM
Local Exhibition
U13
Red
@ Sky Blue
AFLC
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:30 AM
Local Game
U9
Sky Blue
@ Black
927
Magna - Scotiabank
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:00 AM
Local Exhibition
U13
Black
@ Yellow
AFLC
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:30 AM
Local Game
U9
Red
@ Yellow
928
Magna - Scotiabank
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:15 PM
Home Playoff Game
REP • U11 A
vs North Simcoe Capitals
Magna - Pfaff
3-3
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13 B
@ Barrie Sharks
Sadlon Arena
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:15 PM
Home Game
PHP • Junior Panthers
vs Whitby Wolves
SARC - Pfaff
5-3
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:15 PM
Away Playoff Game
REP • U11 BB
@ North Durham Blades
Uxbridge Arena
0-5
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
2:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18 A Red
@ Barrie Sharks
East Bayfield Community Centre
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
2:15 PM
Home Exhibition
DS • U11 DS
vs Clarington Flames
Bradford Leisure - Green
Game Details
Venue Info
Sun 10
3:15 PM
Home Exhibition
DS • U13 DS
vs Etobicoke Dolphins
Bradford Leisure - Green
Game Details
Venue Info
Sun 10
3:15 PM
Cancelled
Away Playoff Game
REP • U13 A
@ Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13 BB
@ Orangeville Tigers
Alder Community Centre
Game Details
Venue Info
Sun 10
6:45 PM
Home Playoff Game
REP • U18 B
vs Georgina Golden Hawks
SARC - Pfaff
2-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
7:00 PM
Local Playoff Game
U18
White
@ Teal
SARC - Toyota
0-4
Game Details
Venue Info
Sun 10
8:30 PM
Local Playoff Game
U18
Black
@ Red
SARC - Toyota
6-6
Game Details
Venue Info
Fri 15
7:15 PM
Away Exhibition
DS • U13 DS
@ Peterborough Ice Kats
Healthy Planet Arena
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:00 PM
Away Playoff Game
REP • U11 A
@ Peterborough Ice Kats
Healthy Planet Arena
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:30 PM
Away Exhibition
REP • U9 A
@ Barrie Sharks
East Bayfield Community Centre
0-0
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:30 PM
Away Exhibition
PHP • U13 AA
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Ice Centre
1-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 16
2:00 PM
Away Game
PHP • Junior Panthers
@ North York Storm
Canlan York University
5-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 16
5:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13 B
@ Leaside Wildcats
Leaside Memorial
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 17
12:00 PM
Away Exhibition
DS • U15 DS
@ Markham Stouffville Stars
Stouffville Arena
Game Details
Venue Info
Sun 17
1:15 PM
Home Exhibition
REP • U9 A
vs North Simcoe Capitals
SARC - Pfaff
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 17
2:15 PM
Home Exhibition
REP • U11 AA
vs Waterloo Ravens
SARC - Pfaff
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 17
2:30 PM
Away Game
PHP • Junior Panthers
@ Leaside Wildcats
Leaside Memorial
8-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:15 PM
Home Playoff Game
REP • U11 A
vs Peterborough Ice Kats
SARC - Pfaff
3-3
Game Details
Venue Info
Sun 17
4:15 PM
Home Playoff Game
REP • U13 B
vs Leaside Wildcats
SARC - Pfaff
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 17
5:00 PM
Away Playoff Game
REP • U15 BB
@ Napanee Crunch
Strathcona Paper Centre
4-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
5:15 PM
Home Exhibition
PHP • U13 AA
vs Stoney Creek Sabres
SARC - Pfaff
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 17
7:00 PM
Local Playoff Game
U18
Teal
@ Black
SARC - Toyota
5-5
Game Details
Venue Info
Sun 17
8:30 PM
Local Playoff Game
U18
White
@ Red
SARC - Toyota
0-3
Game Details
Venue Info
Mon 18
6:00 PM
Away Exhibition
DS • U11 DS
@ Clarington Flames
Newcastle Arena
Game Details
Venue Info
Tue 19
8:00 PM
Away Exhibition
DS • U18 DS
@ Whitby Wolves
Iroquois Park Sports Centre
Game Details
Venue Info
Wed 20
6:00 PM
Home Exhibition
REP • U13 BB
vs Lindsay Lynx
Bond Lake Arena
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:45 PM
Home Playoff Game
REP • U15 BB
vs Etobicoke Dolphins
Magna - Honda
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
REP • U18 B
Hamilton Hawks Tournament
Hamilton, ON
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
REP • U11 BB
Leaside March Matchup
Toronto, ON
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
REP • U9 A
Leaside March Matchup
Toronto, ON
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
REP • U11 A
Leaside March Matchup
Toronto, Ontario
Game Details
Venue Info
Fri 22
8:30 PM
Away Exhibition
REP • U18 BB
@ Clarington Flames
Courtice South Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
12:15 PM
Away Playoff Game
REP • U13 A
@ Whitby Wolves
Iroquois Park Sports Centre
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:30 PM
Local Playoff Game
U11
Green
@ Georgina
Georgina Ice Palace
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:45 PM
Home Playoff Game
REP • U15 BB
vs Napanee Crunch
SARC - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:45 PM
Home Playoff Game
REP • U13 B
vs Durham West Lightning
SARC - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sat 23
5:45 PM
Home Exhibition
REP • U15 A
vs Mississauga Hurricanes
SARC - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:45 PM
Home Exhibition
PHP • U13 AA
vs Clarington Flames
Tom Graham - East
Game Details
Venue Info
Sat 23
7:15 PM
Home Exhibition
PHP • U18 AA
vs Bluewater Hawks
SARC - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sun 24
8:00 AM
Local Playoff Game
U11
White
@ Red
AFLC
Game Details
Venue Info
Sun 24
9:00 AM
Local Playoff Game
U11
Black
@ Yellow
AFLC
Game Details
Venue Info
Sun 24
10:00 AM
Local Exhibition
U13
Sky Blue
@ Black
AFLC
Game Details
Venue Info
Sun 24
11:00 AM
Local Exhibition
U13
Red
@ Yellow
AFLC
Game Details
Venue Info
Sun 24
12:00 PM
Away Exhibition
PHP • U13 AA
@ Oakville Hornets
Trafalgar Park Community Centre
Game Details
Venue Info
Sun 24
1:15 PM
Local Playoff Game
Open
Open White
@ Mighty Blues
Ray Twinney - Pad2
Game Details
Venue Info
Sun 24
2:15 PM
Local Playoff Game
Open
Silver Bullets
@ Hat Chicks
Ray Twinney - Pad2
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:15 PM
Local Playoff Game
Open
Team 7
@ No reGretzkys
Ray Twinney - Pad2
Game Details
Venue Info
Sun 24
4:15 PM
Away Exhibition
REP • U18 A Blue
@ Whitby Wolves
McKinney Centre
Game Details
Venue Info
Sun 24
4:15 PM
Local Playoff Game
Over 35
Red Bulls
@ Stingers
Ray Twinney - Pad2
Game Details
Venue Info
Sun 24
5:00 PM
Away Exhibition
PHP • U18 AA
@ Oakville Hornets
Joshua's Creek Arenas
Game Details
Venue Info
Sun 24
5:15 PM
Local Playoff Game
Over 35
Mid Ice Crisis
@ McSisters
Ray Twinney - Pad2
Game Details
Venue Info
Sun 24
5:15 PM
Home Playoff Game
REP • U13 A
vs Whitby Wolves
SARC - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sun 24
6:15 PM
Local Playoff Game
Over 35
Get Kracken
@ GeriHatricks
Ray Twinney - Pad2
Game Details
Venue Info
Sun 24
6:15 PM
Home Exhibition
REP • U18 BB
vs Clarington Flames
SARC - Pfaff
Game Details
Venue Info
Sun 24
7:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13 B
@ Durham West Lightning
Chestnut Hill - Delaney & O’Brien Arena
Game Details
Venue Info
Sun 24
7:00 PM
Local Playoff Game
U18
Black
@ Teal
SARC - Toyota
Game Details
Venue Info
Sun 24
8:30 PM
Local Playoff Game
U18
White
@ Red
SARC - Toyota
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:15 PM
Away Playoff Game
REP • U15 BB
@ Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre
Game Details
Venue Info
Tue 26
7:30 PM
Away Exhibition
REP • U13 BB
@ Lindsay Lynx
Lindsay Recreation Complex
Game Details
Venue Info
Tue 26
9:15 PM
Away Playoff Game
REP • U18 B
@ North Durham Blades
Uxbridge Arena
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
DS • U11 DS
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
DS • U13 DS
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
DS • U15 DS
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
DS • U18 DS
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U13 B
Brampton Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U15 A
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U18 BB
Brampton Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U13 A
Brampton Easter Tournament
Brampton, Ontario
Game Details
Venue Info
Thu 28
7:45 PM
Home Playoff Game
REP • U18 B
vs Etobicoke Dolphins
ACC2 - Lincoln
Game Details
Venue Info
Thu 28
8:45 PM
Home Exhibition
REP • U18 A Blue
vs Whitby Wolves
ACC2 - Lincoln
Game Details
Venue Info
Thu 28
9:00 PM
Away Exhibition
PHP • U18 AA
@ Durham West Lightning
Chestnut Hill - Delaney & O’Brien Arena
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
REP • U15 BB
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
Game Details
Venue Info
Fri 29
4:30 PM
Away Playoff Game
REP • U18 B
@ Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre
Game Details
Venue Info
Sat 30
10:00 AM
Away Exhibition
REP • U9 A
@ North Simcoe Capitals
North Simcoe Sports and Recreation Centre